DOI: https://doi.org/10.24027/2306-7039.1A.2020.193279

Матеріали 7-ї Міжнародної науково-технічної конференції "Метрологія, інформаційно-вимірювальні технології та системи" (МІВТС-2020)

Ігор Петрович Захаров

Анотація


Даний спецвипуск Українського метрологічного журналу присвячено 7-й Міжнародній науково-технічниій конференції "Метрологія, інформаційно-вимірювальні технології та системи" (МІВТС-2020). У ньому представлено тези доповідей з теоретичних основ метрології, розглянуто основні принципи забезпечення простежуваності вимірювань, інформаційно-вимірювальні та керуючі системи, сучасні вимірювальні технології та забезпечення якості.

У тезах доповідей розглянуті актуальні питання теоретичної, законодавчої та прикладної метрології, простежуваності вимірювань, міжнародного співробітництва в галузі метрології, метрологічного забезпечення інформаційно-вимірювальних систем, сучасних технологій різних видів вимірювань, навчання в галузі метрології, стандартизації, сертифікації, оцінювання якості.

Зміст тез доповідей відображає персональні погляди авторів на питання, які розглядаються, які не завжди збігаються з думкою організаторів конференції. Виникли суперечності дискутувалися на засіданнях конференції.


Ключові слова


Метрологія; Простежуваність; Вимірювання; Міжнародне співробітництво; Стандартизація

Повний текст:

PDF

Пристатейна бібліографія ГОСТ


УКРАЇНСЬКИЙ МЕТРОЛОГІЧНИЙ ЖУРНАЛ/UKRAINIAN METROLOGICAL JOURNAL

ISSN (Print) 2306-7039

ISSN (Online) 2522-1345